• PEJABAT KETUA EKSEKUTIF

    Sakaria Bin Semela
    Ketua Pegawai Eksekutif
    : sakaria@ipb.edu.my

    Che Rosni Binti Ibrahim
    Setiausaha Kanan
    : rosni@ipb.edu.my

  • UNIT AUDIT DALAM, INTEGRITI & PENGURUSAN RISIKO

    Norida Binti Mohamad
    Eksekutif
    : norida@ipb.edu.my

  • UNIT KOMUNIKASI KORPORAT

    Zulfakah Bin Jaafar
    Eksekutif
    : zulfakah@ipb.edu.my

  • PEJABAT PERUNDANGAN & GOVERNANS

    Nafidah Binti Mohd Hasan
    Pensyarah
    : nafidah@ipb.edu.my

  • UNIT HAL EHWAL ISLAM

    Alif Fahmi Bin Abdullah
    Pensyarah
    : aliffahmi@ipb.edu.my

  • JABATAN AKADEMIK & ANTARABANGSA

    Dr Ismail Bin Mat
    Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif
    : ismail@ipb.edu.my

    Fatimah Binti Kumar
    Pembantu Tadbir
    : fatimah@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN ILOC

    Mohd Izzat Bin Mohd Abd Shukur
    Pensyarah
    : izzat@ipb.edu.my

  • PUSAT KECEMERLANGAN AKADEMIK, PENYELIDIKAN & JARINGAN INDUSTRI

    Dr Izwan Harith Bin Md. Ithnan
    Pengurus
    : harith@ipb.edu.my

    Maheran Binti Nasahar
    Pensyarah Kanan
    : maheran@ipb.edu.my

    Kasniah Binti Neni
    Pensyarah Kanan
    : kasniah@ipb.edu.my

    Kausar Binti Ismat’ Anunu
    Pensyarah
    : kausar@ipb.edu.my

    Siti Nur Azzyati Binti Saharuddin
    Pensyarah
    : azzyati@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN HAL EHWAL AKADEMIK & KURIKULUM

    Rodziah Binti Sulaiman
    Pengurus
    : rodziah@ipb.edu.my

    Juliana Binti Md. Saad
    Eksekutif Akademik
    : juliana@ipb.edu.my

    Mohd Rozaimi Bin Ali
    Eksekutif Peperiksaan
    : rozaimi@ipb.edu.my

    Nurul Aidawati Binti Idris
    Pensyarah
    : aidawati@ipb.edu.my

    Jamilah Binti Ahmad
    Pembantu Tadbir Kanan
    : jamilah@ipb.edu.my

    Mohd Kamarudin Bin Mohamed @ Ismail
    Pembantu Tadbir Kanan
    : mkamarudin@ipb.edu.my

    Muhammad Ridhwan Bin Roslan
    Pembantu Tadbir
    : ridhwan@ipb.edu.my

    Raihanah Binti Ahmad Rizal
    Pembantu Tadbir
    : raihanah@ipb.edu.my

    Mohd Zaini Bin Nordin
    Pembantu Tadbir
    : zaini@ipb.edu.my

    Shahlizawati Binti Mukhtar
    Pembantu Tadbir
    : shahlizawati@ipb.edu.my

    Nurzalikha Binti Mohmad Lamin
    Pembantu Tadbir
    : nurzalikha@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN PENGURUSAN KUALITI & AKREDITASI

    Farah Wahida Binti Abd Rahman
    Pengurus
    : wahida@ipb.edu.my

    Azuraini Binti Musa
    Pensyarah
    : azuraini@ipb.edu.my

    Zaiton Binti Othman
    Pensyarah
    : zaiton@ipb.edu.my

  • PUSAT ANTARABANGSA

    Azlindawati Binti Hassan
    Pengurus
    : azlindawati@ipb.edu.my

    Siti Nazirah Binti Sh. Omar
    Pensyarah
    : nazirah@ipb.edu.my

    Nazlin Binti Azman
    Pensyarah
    : nazlin@ipb.edu.my

  • JABATAN INFRASTRUKTUR & HAL EHWAL PELAJAR

    Wan Mohamed Bin Wan Ibrahim
    Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif
    : wanm@ipb.edu.my

    Mohamad Syafiq Zuhairi Bin Baharudin
    Pembantu Tadbir
    : syafiqzuhairi@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN HARTA BENDA & PENYELENGGARAAN

    Nor Azilah Binti Mat Arshad
    Pengurus
    : azilah@ipb.edu.my

    Norsyidah Binti Arsat
    Eksekutif
    : norsyidah@ipb.edu.my

    Shaipon Nazril Bin Nasehat
    Juruteknik Kanan
    : shaipon@ipb.edu.my

    Muhamad Fadhil Bin Muhamad Zin>
    Juruteknik
    : muhamadfadhil@ipb.edu.my

    Abdul Rahim Bin Yusoff>
    Juruteknik
    : abdulrahim@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT

    Wan Aitun Aishah Binti Zainuddin
    Ketua Teknologi Maklumat
    : aitun@ipb.edu.my

    Saharuddin Bin Ibrahim
    Eksekutif Teknologi Maklumat
    : saharuddin@ipb.edu.my

    Mohd Zul Helmi Bin Tajuddin
    Pereka Grafik
    : zulhelmi@ipb.edu.my

    Hairul Faizal Bin Mohd Siraj
    Juruteknik Komputer Kanan
    : faizal@ipb.edu.my

    Ishmuddin Bin Md. Tahir
    Pembantu Makmal Kanan
    : ishmuddin@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN KESELAMATAN, KEBERSIHAN & KECERIAAN

    Zulkiflie Bin Pie
    Pengurus
    : zulkiflie@ipb.edu.my

    Nursuhadah Binti Ngademin
    Pembantu Tadbir
    : nursuhadah@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN HAL EHWAL PELAJAR

    Mohamad Amzari Bin Aziz
    Ketua Bahagian
    : amzari@ipb.edu.my

    Fauziah Binti Tengah
    Kaunselor
    : fauziah@ipb.edu.my

    Adam Fariz Bin Mohd Zain
    Kaunselor
    : adamfariz@ipb.edu.my

    Maisarah Binti Ahmad Arabi
    Eksekutif Hal Ehwal Pelajar
    : maisarah@ipb.edu.my

    Farah Suraya Binti Che Mat
    Eksekutif
    : farah.suraya@ipb.edu.my

    Mohd Nor Asrad Bin Hamzah
    Eksekutif HEP
    : mohdnorasrad@ipb.edu.my

    Nur Shafila Nazlini Binti Mohd Azlan
    Pembantu Tadbir
    : shafila@ipb.edu.my

    Mohd Nizamuddin Bin Abu Bakar
    Pembantu Tadbir
    : nizamuddin@ipb.edu.my

    Sh Akmal Hafizi Bin Sh Muhammad
    Warden
    : akmalhafizi@ipb.edu.my

    Noor Khamsiah Binti Yusop Baseri
    Warden
    : noorkhamsiah@ipb.edu.my

    Muhammad Noor Bin Othman
    Warden II
    : mnor@ipb.edu.my

    Siti Hajar Binti Abdul Aziz
    Pembantu Asrama
    : sitihajar@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN PERPUSTAKAAN

    Saliza Binti Kamarrudin
    Pustakawan
    : saliza@ipb.edu.my

    Zaidi Bin Hj. Jumani
    Pembantu Perpustakaan Kanan
    : zaidi@ipb.edu.my

    Khairul Saleh Bin Dahlin
    Pembantu Perpustakaan Kanan
    : ksaleh@ipb.edu.my

    Faridah Binti Shoukkattali
    Pembantu Perpustakaan Kanan
    : faridah@ipb.edu.my

    Nur Syuhaili Binti Mohd Rosli
    Pembantu Perpustakaan
    : nursyuhaili@ipb.edu.my

  • PEJABAT PENDAFTAR

    Rokiah Binti Yunus
    Pendaftar
    : rokiah@ipb.edu.my

    Selemah Binti Mohd Yusof
    Pembantu Tadbir Kanan
    : selemah@ipb.edu.my

    Fakiroh Binti Shanon
    Pembantu Tadbir Kanan
    : fakiroh@ipb.edu.my

    Zamzuri Bin Ibrahim
    Pemandu / Despacth
    : zamzuri@ipb.edu.my

    Mohd Fadzli Bin Che Rus
    Pemandu
    : mohdfadzli@ipb.edu.my

    Nurul Suraya Binti Yusof
    Pembantu Am/ Operator
    : nurul.suraya@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN KEWANGAN

    Rosmawati Binti Muhammad Zain
    Ketua Pegawai
    : rosmawati@ipb.edu.my

    Siti Hawa Binti Ali Hasan
    Eksekutif Kewangan
    : hawa@ipb.edu.my

    Nurhazwani Izzanti Binti Ismail
    Eksekutif Kewangan
    : nurhazwani@ipb.edu.my

    Muhammad Haazaimi Bin Muhammad Azahar
    Eksekutif Kawalan Kredit
    : haazaimi@ipb.edu.my

    Nurul Amira Binti Abdul Rahman
    Eksekutif
    : nurulamira@ipb.edu.my

    Azizah Binti Mat Riffin
    Pembantu Kewangan Kanan
    : azizah@ipb.edu.my

    Serinurul Amal Binti Shamsuddin
    Pembantu Kewangan Kanan
    : serinurul@ipb.edu.my

    Asma Binti Badrun
    Pembantu Kewangan Kanan
    : asmabadrun@ipb.edu.my

    Siti Nadzirah Binti Saidi
    Pembantu Kewangan
    : nadzirah@ipb.edu.my

    Khairullizam Bin Azidi
    Pembantu Kewangan
    : khairullizam@ipb.edu.my

    Muhammad Hasif Bin Mohd Yusof
    Pembantu Kewangan
    : muhammadhasif@ipb.edu.my

    Siti Noor Azizah Binti Abdul Manaf
    Pembantu Tadbir
    : snazizah@ipb.edu.my

    Muhammad Khairul Saifuddin
    Pembantu Tadbir
    : khairulsaifuddin@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN PENGURUSAN TALENT

    Hasanah Binti Hassan
    Ketua Bahagian
    : hasanah@ipb.edu.my

    Wahidah Adibah Binti Ash’ari
    Eksekutif Sumber Manusia
    : wahidahadibah@ipb.edu.my

    Norfadila Binti Khalid
    Pembantu Sumber Manusia
    : norfadila@ipb.edu.my

    Nur Adriana Binti Ariffin
    Pembantu Tadbir
    : nuradriana@ipb.edu.my

  • BAHAGIAN PERANCANGAN STRATEGIK & PEMASARAN

    Noraziah Binti Hashim
    Ketua Bahagian
    : noraziah@ipb.edu.my

    Norhashimah Binti Ibrahim
    Eksekutif Pemasaran
    : norhashimah@ipb.edu.my

    Zamrul Azlan Bin Haji Mohamed Rozali
    Eksekutif Pemasaran
    : azlan@ipb.edu.my

    Muhammad Aizat Bin Zulkipli
    Eksekutif
    : aizat@ipb.edu.my

    Abdul Hafhis Bin Abdul Rahimi
    Pembantu Pemasaran
    : abdulhafhis@ipb.edu.my

    Badrolnizam Bin Basri
    Pembantu Tadbir
    : badrolnizam@ipb.edu.my

  • IPB KAMPUS PUTRAJAYA

    Dr Mohamad Fitri Bin Mohamad Yusoff
    Dekan
    : fitri@ipb.edu.my

    Kausar Binti Ismat’ Anunu
    Timbalan Dekan
    : kausar@ipb.edu.my

    Mohmad Fuad Bin Ab. Ghani
    Timbalan Pendaftar
    : fuad@ipb.edu.my

    Afifsyahmi Bin Mohd Husnin
    Timbalan Ketua Hal Ehwal Pelajar
    : afifsyahmi@ipb.edu.my

    Ilham Hakimi Bin Sidik
    Kaunselor
    : ilham.hakimi@ipb.edu.my

    Nur Fatin Binti Kamaruzaman @ Maruan
    Kaunselor
    : nurfatin@ipb.edu.my

    Salman Rafzan Bin Mohd Raflis
    Eksekutif Perpustakaan
    : salmanrafzan@ipb.edu.my

    Che Nur Farahin Nabilah Binti Che Abdullah
    Eksekutif
    : farahinnabilah@ipb.edu.my

    Baharuziamri Bin Baharudin
    Juruteknik Kanan
    : baharuziamri@ipb.edu.my

    Mohd Sukri Bin Ahmad
    Juruteknik
    : sukri@ipb.edu.my

    Muhammad Atifi Bin Md Ali
    Juruteknik Komputer
    : atifi@ipb.edu.my

    Rohanah Binti Hassan
    Ketua Warden
    : rohanah@ipb.edu.my

    Mohamad Khairul Anuar Bin Mohd Dzazari
    Warden
    : mkhairulanuar@ipb.edu.my

    Mardziah Binti Abd Manaf
    Warden
    : mardziah@ipb.edu.my

    Nur Atiqah Binti Yaacob
    Pembantu Asrama
    : nur.atiqah@ipb.edu.my

    Nursuhaida Binti Azman
    Pembantu Asrama
    : nursuhaida@ipb.edu.my

    Muhammad Shahrul Nizam Bin Abdul Razak
    Pembantu Asrama
    : shahrulnizam@ipb.edu.my

    Rozieyana Binti Ramlee
    Pembantu Tadbir
    : rozieyana@ipb.edu.my

    Suratus Syuhadah Binti Md Kalil
    Pembantu Tadbir
    : suratussyuhadah@ipb.edu.my

    Muhamad Rusnizam Bin Ruslan
    Pembantu Tadbir
    : muhamadrusnizam@ipb.edu.my

    Nur Farah Binti Rusalee
    Pembantu Tadbir
    : nurfarah@ipb.edu.my

    Nur Amirah Binti Othman
    Pembantu Tadbir
    : nuramirah@ipb.edu.my

    Mohd Hanif Bin Abd Karim
    Pembantu Tadbir
    : mohdhanif@ipb.edu.my

Back to top
  • SEKOLAH PENGAJIAN KONTEMPORARI ISLAM AL-FARABI

    Dr Mohamad Fitri Bin Mohamad Yusoff
    Dekan
    : fitri@ipb.edu.my

    Kausar Binti Ismat’ Anunu
    Timbalan Dekan
    : kausar@ipb.edu.my

    Dr Izwan Harith Bin Md. Ithnan
    Pensyarah
    : harith@ipb.edu.my

    Asmawati Binti Abd Hamid
    Pensyarah
    : asmawati@ipb.edu.my

    Siti Nur Azzyati Binti Saharuddin
    Pensyarah
    : azzyati@ipb.edu.my

    Mohd Fakurazi Bin Ghazali
    Pensyarah
    : fakurazi@ipb.edu.my

    Wan Mohd Al Faizee Bin Wan Ab Rahaman
    Pensyarah
    : wanmohdalfaizee@ipb.edu.my

    Muhamad Farid Bin Adnan
    Pensyarah
    : muhamadfarid@ipb.edu.my

    Nur Asiah Binti Abdul Ghani
    Pensyarah
    : nurasiah@ipb.edu.my

    Najmuddin Bin Mohamad Said
    Pensyarah
    : najmuddin@ipb.edu.my

    Siti Nabilah Binti Misnan
    Pensyarah
    : sitinabilah@ipb.edu.my

    Engku Amir Hamzah Bin Engku Mohamed Nor
    Pensyarah
    : engkuamirhamzah@ipb.edu.my

    Mohammad Amnan Bin Awang Ali
    Pensyarah
    : mohammadamnan@ipb.edu.my

    Siti Fatimah Binti Haji Saud
    Pensyarah
    : sitifatimah@ipb.edu.my

    Awatif Binti Abdul Rahman
    Pensyarah
    : awatif@ipb.edu.my

    Afifsyahmi Bin Mohd Husnin
    Pensyarah
    : afifsyahmi@ipb.edu.my

    Khamizatul Baizura Binti Idris
    Pensyarah
    : khamizatulbaizura@ipb.edu.my

    Halimah Binti Mohamed
    Pensyarah
    : hamilah@ipb.edu.my

    Nurul Syazwani Binti Yusof
    Pensyarah
    : nurulsyazwani@ipb.edu.my

    Norhazirah Binti Mustaffa
    Pensyarah
    : norhazirah@ipb.edu.my

    Rohayu Binti Yusoff
    Pensyarah
    : rohayu@ipb.edu.my

    Nafidah Binti Mohd Hasan
    Pensyarah
    : nafidah@ipb.edu.my

    Ku Putri Liliana Binti Ku Abd Halim
    Pensyarah
    : kuputri@ipb.edu.my

    Amirah Binti Mohamad Azmi
    Pensyarah
    : amirah@ipb.edu.my

    Nor Azzah Binti Zulkifli
    Pensyarah
    : azzah@ipb.edu.my

    Nurul Aidawati Binti Idris
    Pensyarah
    : aidawati@ipb.edu.my

    Khairunnisa Mardhiah Binti Mat Derus
    Pensyarah
    : khairunnisa@ipb.edu.my

    Benzura Binti Baharom
    Pensyarah
    : benzura@ipb.edu.my

    Amira Hakimah Binti Halimi
    Pensyarah
    : amirahakimah@ipb.edu.my

    Nor Azatul Asya Nura Binti Mohd Zakaria
    Pensyarah
    : norazatulasyanura@ipb.edu.my

    Badriah Binti Nordin
    Pensyarah
    : badriah@ipb.edu.my

    Farah Wahida Binti Abd Rahman
    Pensyarah
    : wahida@ipb.edu.my

    Muhammad Irhammudin Bin Ibrahim
    Pensyarah
    : irhammudin@ipb.edu.my

  • SEKOLAH SAINS KOMPUTER & KUANTITATIF

    Zarina Binti Abd. Aziz
    Ketua Sekolah
    : zarina@ipb.edu.my

    Kasniah Binti Neni
    Pensyarah Kanan
    : kasniah@ipb.edu.my

    Maheran Binti Nasahar
    Pensyarah Kanan
    : maheran@ipb.edu.my

    Mohamad Amzari Bin Aziz
    Pensyarah
    : amzari@ipb.edu.my

    Laili Erni Binti Hitam
    Pensyarah
    : lailierni@ipb.edu.my

    Salbiah Binti Zainal
    Pensyarah
    : salbiah@ipb.edu.my

    Azlindawati Binti Hassan
    Pensyarah
    : azlindawati@ipb.edu.my

    Zarina Binti Abdullah
    Pensyarah
    : zarinaabd@ipb.edu.my

    Muna Shakir Binti Ghazalli
    Pensyarah
    : muna.shakir@ipb.edu.my

    Norhaziani Binti Muhamad Ramli
    Pensyarah
    : norhaziani@ipb.edu.my

    Asma Binti Mahmud
    Pensyarah
    : asma@ipb.edu.my

    Sarah Hanim Binti Rustam Affandy
    Pensyarah
    : sarah@ipb.edu.my

    Nor Hasliza Binti Asngari
    Pensyarah
    : hasliza@ipb.edu.my

    Syahirah Binti Sardi
    Pensyarah
    : syahirah@ipb.edu.my

    Nor Afizah Binti Misnan
    Pensyarah
    : nor.afizah@ipb.edu.my

  • SEKOLAH PERAKAUNAN

    Anna Zarina Binti Zakaria
    Ketua Sekolah
    : anna.zarina@ipb.edu.my

    Rusnani Binti Mat Salleh
    Pensyarah
    : rusnani@ipb.edu.my

    Marsuraidi Bin Maturidi
    Pensyarah
    : marsuraidi@ipb.edu.my

    Zaihan Binti Mohamed
    Pensyarah
    : zaihan@ipb.edu.my

    Syafiza Hanim Binti Haji Said
    Pensyarah
    : syafiza.hanim@ipb.edu.my

    Sharifah Binti Idris
    Pensyarah
    : sharifah@ipb.edu.my

    Nur Hidayah Binti Ahmad
    Pensyarah
    : nur.hidayah@ipb.edu.my

    Nawal Syafiq Binti Mokhtar
    Pensyarah
    : nawal.syafiq@ipb.edu.my

    Syahirah Binti Adnan
    Pensyarah
    : syahirah@ipb.edu.my

    Siti Nadra Binti Mohamed
    Pensyarah
    : siti.nadra@ipb.edu.my

    Farhana Binti Yusof
    Pensyarah
    : farhana@ipb.edu.my

    Norashikin Binti Azmi
    Pensyarah
    : norashikin@ipb.edu.my

    Azuraini Binti Musa
    Pensyarah
    : azuraini@ipb.edu.my

    Nur Zakirah Binti Md Saleh
    Pensyarah
    : zakirah@ipb.edu.my

    Norlela Binti Ismail
    Pensyarah
    : norlela@ipb.edu.my

    Yusni Binti Yusof
    Pensyarah
    : yusni@ipb.edu.my

    Nor Anida Binti Fadzil
    Pensyarah
    : noranida@ipb.edu.my

    Dalmie Shahrul Suryati Bin Azmee
    Pensyarah
    : dalmiesuryati@ipb.edu.my

    Nur Atiqah Binti Mat Marzuki
    Pensyarah
    : nuratiqahmarzuki@ipb.edu.my

  • SEKOLAH PENGURUSAN

    Yusnifarina Binti Yunus
    Ketua Sekolah
    : yusnifarina@ipb.edu.my

    Asiah Binti Husin
    Pensyarah Kanan
    : asiah@ipb.edu.my

    Yohana Binti Abdul Hamid
    Pensyarah Kanan
    : yohana@ipb.edu.my

    Khadijah Binti Mohd Kudus
    Pensyarah Kanan
    : khadijah@ipb.edu.my

    Zaiton Binti Othman
    Pensyarah
    : zaiton@ipb.edu.my

    Syahidah Binti Ishak
    Pensyarah
    : syahidah@ipb.edu.my

    Bibi Shafiqah Binti Akbar Shah
    Pensyarah
    : bibi.shafiqah@ipb.edu.my

    Norazwanni Binti Misrun
    Pensyarah
    : norazwanni@ipb.edu.my

    Siti Hajar Binti Md Zin
    Pensyarah
    : hajar@ipb.edu.my

    Nur Hidayah Binti Muhamad Johari
    Pensyarah
    : nur.hidayah@ipb.edu.my

    Nor Adibah Binti Hafit
    Pensyarah
    : adibah@ipb.edu.my

    Fatin Nuraisyah Binti Tah
    Pensyarah
    : fatin@ipb.edu.my

    Siti Balqis Binti Ali Napiah
    Pensyarah
    : sitibalqis@ipb.edu.my

  • SEKOLAH PENGAJIAN UMUM

    Siti Yuhaida Aniiqah Binti Mohd Yusof
    Ketua Sekolah Siti Nazirah Binti Sh. Omar
    Pensyarah
    : nazirah@ipb.edu.my

    Zarita Binti Zainuddin
    Pensyarah
    : zarita@ipb.edu.my

    Amerlia Binti Adzian
    Pensyarah
    : amerlia@ipb.edu.my

    Azmalinda Binti Mohamad Zainoor
    Pensyarah
    : azmalinda@ipb.edu.my

    Nor Aida Binti Sapuan
    Pensyarah
    : nor.aida@ipb.edu.my

    Nur Rawaidah Binti Rossli
    Pensyarah
    : nur.rawaidah@ipb.edu.my

    Nazlin Binti Azman
    Pensyarah
    : nazlin@ipb.edu.my

    Siti Noor Binti S. Abdul Ghani
    Pensyarah
    : siti.noor@ipb.edu.my

    Siti Nurfatihah Binti Othman
    Pensyarah
    : nurfatihah@ipb.edu.my

    Raja Noraidlin Sueraya Binti Raja Arif Shah
    Pensyarah
    : raja.noraidlin@ipb.edu.my

    Fatin Filzah Binti Mohd Sabri
    Pensyarah
    : fatinfilzah@ipb.edu.my

    Nurul Nadia Binti Ab Rahman
    Pensyarah
    : nadia@ipb.edu.my

    Nur Izzati Binti Mohd Sapperi
    Pensyarah
    : nurizzati@ipb.edu.my

    Wan Mohd Adnan Bin Wan Ahmad
    Pensyarah
    : wmadnan@ipb.edu.my

    Alif Fahmi Bin Abdullah
    Pensyarah
    : aliffahmi@ipb.edu.my

    Nor Azzanny Binti Jamaludin
    Pensyarah
    : norazzanny@ipb.edu.my

    Nazhatul Ain Binti Hisamudin
    Pensyarah
    : nazhatulain@ipb.edu.my

    Mohd Izzat Bin Mohd Abd Shukur
    Pensyarah
    : izzat@ipb.edu.my

    Siti Syarwani Binti Ghazali
    Pensyarah
    : sitisyarwani@ipb.edu.my

    Naeem Siddiqi Bin Mat Rasid
    Pensyarah

    Siti Junaidah Binti Muhamad
    Pensyarah