Back to top
  • SEKOLAH PERAKAUNAN

    Pn. Anna Zarina Zakaria
    Ketua Sekolah Perakaunan
    e : anna.zarina@ipb.edu.my

  • SEKOLAH MATEMATIK

    Pn. Farah Wahida binti Abd Rahman
    Ketua Sekolah Matematik
    e : wahida@ipb.edu.my

  • SEKOLAH PENGURUSAN

    Pn. Yusnifarina Bt Yunus
    Ketua Sekolah Pengurusan
    e : yusnifarina@ipb.edu.my

  • SEKOLAH KOMPUTER

    Pn. Zarina binti Abdul Aziz
    Ketua Sekolah Komputer
    e : zarina@ipb.edu.my

  • PUSAT PENGAJIAN BAHASA INGGERIS

    Pn. Siti Yuhaida Aniiqah Mohd Yusof
    Ketua Pusat Pengajian Bahasa Inggeris
    e : yuhaida@ipb.edu.my

  • PUSAT KONTEMPORARI PEMBANGUNAN UMMAH

    Ust. Alif Fahmi Bin Abdullah
    Ketua Pusat Kontemporari Pembangunan Ummah
    e : aliffahmi@ipb.edu.my

  • SEKOLAH PENGAJIAN KONTEMPORARI ISLAM AL-FARABI

    Dr. Mohamad Fitri Bin Mohamad Yusoff
    Ketua Sekolah Pengajian Kontemporari Islam Al-Farabi
    e : fitri@ipb.edu.my